Dbamy o Wasz bezpieczny i spokojny sen, byście każdego poranka budzili się wypoczęci i gotowi na nowe, wyjątkowe wyzwania. Jesteśmy polskim producentem materacy dla dzieci i dorosłych, łóżek, stelaży, poduszek ergonomicznych, zagłówków na wymiar i pokrowców. Zapraszamy do świata M&K Foam.

Producent materacy M&K Foam – tradycja i doświadczenie

Nasza przygoda rozpoczęła się w 1992 roku – właśnie wtedy, w położonym w województwie wielkopolskim Kole, zaczęliśmy produkować materace. Początkowo wprowadziliśmy je na rynek polski, ale nie minęło wiele czasu, gdy ich wysoką jakość i niezawodność doceniono także w innych krajach europejskich. Wasze zdrowie i komfort to dla nas największe priorytety, dlatego nieprzerwanie od wielu lat poszerzamy swoją wiedzę, by do Waszych sypialni trafiały produkty powstałe przy użyciu najnowocześniejszych metod produkcji, nienagannie skonstruowane i w pełni bezpieczne. Wiemy, że często zastanawiacie się, który materac będzie dla Was najlepszy – dlatego w M&K Foam możecie liczyć na pomoc naszych ekspertów. Zawsze chętnie Wam doradzimy – aby spało się lepiej.

M&K Foam – producent materacy na wymiar

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, wszyscy mamy inne upodobania i inne potrzeby. Aby wyjść im naprzeciw, produkujemy wiele rodzajów materacy – sprężynowe (tradycyjne bonellowe oraz udoskonalone – kieszeniowe), piankowe (w tym z coraz popularniejszej w ostatnich latach pianki termoelastycznej) oraz lateksowe (na szczególną uwagę zasługują materace z lateksu Talalay, które są elastyczne i świetnie wchłaniają wilgoć). W M&K Foam posiadamy również materace dwuosobowe, materace dla dwojga (o różnych twardościach, dostosowanych do wagi partnerów) oraz materace dla dzieci. Jesteśmy producentem materacy na wymiar, a to oznacza, że poza standardowymi rozmiarami, pasującymi do większości łóżek, chętnie wykonamy materac w niestandardowych wymiarach, przekraczających nawet 2 metry. Zawsze dopasowujemy się do Waszych oczekiwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Producent materacy – i nie tylko!

Choć nasza marka słynie z produkcji materacy jednoosobowych i dwuosobowych, oferujemy także wiele innych produktów, które wpłyną na Wasz komfortowy odpoczynek. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują stelaże do łóżka, zapewniające optymalną wentylację materaca, oraz zagłówki – wygodne i estetyczne wykończenia Waszych łóżek. Oferujemy także gotowe łóżka z materacami – drewniane lub tapicerowane w stylu skandynawskim, tradycyjnym i nowoczesnym. Dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego wprowadziliśmy dla Was poduszki ergonomiczne, dzięki którym zapomnicie o bólu kręgosłupa, oraz pokrowce na materace – bez problemu wypierzecie je w pralce, a Wasz materac pozostanie nienagannie czysty przez długie lata. Nie poprzestajemy na tym i nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania. Zapraszamy do naszych salonów – M&K Foam, polski producent materacy.